Ekskursioonid

Tuurid tuleb eelnevalt broneerida kirjutades visit@moe.ee või helistades GSM: +372 5854 5447
Külastuse alguseks palume gruppidel koguneda Moe Krogi.

Pakume erinevaid tuure:

Strandardpakett
Moe viinatootmise ja Muddise õlletootmise tuur koos põhitoodete degustatsiooniga – 15eur/ külastaja, koos muuseumiga 20eur.

Premiumpakett
Moe viinatootmise ja Muddise õlletootmise tuur koos põhitoodete degustatsiooni ja kerge einega – 22eur / külastaja, koos muuseumiga 27eur.

Moe Eksperdipakett
Moe jookide põhjalikum degusteerimine kohaliku söögi ja lugudega. Saate teada milline on iga joogi päritolu, saamislugu ja miks on valitud välja just need tooted ja maitsed. Tuur erinevates tootmisruumides ja jalutuskäik Moel toimunud lennuõnnetuse asupaika.

Hind kokkuleppel, sõltuvalt inimeste hulgast ja paketi detailidest. Huvi korral kirjuta meile visit@moe.ee

Moe Ränduripakett:
Rännak algab Tapa rongijaamast kus koos Luureretkede giidiga saab alguse seiklusrohke retk Moele. Sihtkohta jõudes saab klient muuseumiekskursiooni ja Moe toodete degustatsiooni. Militaarstiilis toitlustus mõisapargis või Valgejõe kaldal lisab matkale põnevust ja nii saab ka kõhu mõnusasti head-paremat täis.

Hind kokkuleppel, sõltuvalt inimeste hulgast ja paketi detailidest. Huvi korral kirjuta meile visit@moe.ee

 

 

Sangaste rye

Moe always uses 100% Estonian winter grain. Most of it is Sangaste rye, which is the world’s oldest variety of grain, supported and protected by the government of Estonia.

Pandivere upland

Moe (form. Muddis) is a place in the Estonian upland, in Pandivere Water Protection Area, known as the land of hidden rivers and vanishing lakes.