Meistriklassid

Koolitused toimuvad ajaloolises ja äsja renoveeritud Moe Krogis. Töötubade hinnad kokkuleppel sõltuvalt inimeste hulgast ja valitud paketist. Juurde on võimalik tellida erinevaid tuure ja toitlustust. Hinnad algavad alates 25€ inimese kohta. Küsi pakkumist: visit@moe.ee või helista +37258545447

Maitseviinade töötuba (al 18a)
Räägime viinateo ajaloost ja tänapäevast. Maitseme 3 erinevat Moe maitseviina. Võimalus valmistada omale kõige meelepärasem maitseviin. Meie poolt viin ja valik ürte, millest jook valmib. Räägime ka erinevate ürtide ja maitseainete toimetest. Pudelile valmistame personaalse etiketi. Tulge oma sõpradega või kogu kollektiiviga! Koolitus kestab umbes 2 tundi ja korraga saab osaleda kuni 25 inimest.

Viskide koolitus (al 18a)
Meie majas valmistatakse Eesti esimest ja ainukest viskit! Moel on olemas ka viskikelder, kus kõige suuremad viskiaustajad hoiustavad oma vaate.
Koolitusel tutvustamegi Eesti esimest viskit, külastame viskikeldrit, räägime maailma viskidest ja ajaloost ning õpime kuidas viskit parimal moel serveerida. Räägime, millised on kuulsaimad viskikokteilid ja mida viski kõrvale süüa. Loomulikult ei puudu ka viskide degustatsioon. Koolitus kestab umbes 2 tundi ja korraga saab osaleda kuni 25 inimest.

 

Sangaste rye

Moe always uses 100% Estonian winter grain. Most of it is Sangaste rye, which is the world’s oldest variety of grain, supported and protected by the government of Estonia.

Pandivere upland

Moe (form. Muddis) is a place in the Estonian upland, in Pandivere Water Protection Area, known as the land of hidden rivers and vanishing lakes.