Jõulud on Moes!

Pakume võimalust korraldada jõulupidu Moel! Jõulupidusid saab meie juures mugavalt pidada Krogis ehk meie kõrtsitoas, kuhu mahub istuma kuni 50 inimest. Samas on oodatud ka väikesemad seltskonnad – pakume toitlustust alates 8 liikmelistest gruppidest.
Krog on hubane ja stiilne äsjarenoveeritud ajalooline õllekelder, kus Moe kokad serveerivad külalistele kohalikust toorainest maitsvaid toite. Meil on põhimenüü ja jõuludeks ka suurepärased jõuluroad.

Krogi baaris töötavad professionaalsed barmanid, kes valmistavad esmaklassilisi kokteile ja pakuvad vaadist värsket käsitööõlut. Ühtlasi on Krogis lai valik kvaliteetveine ja loomulikult ei puudu ka alkoholivabad joogid.
Peo Meol teeb unustamatuks see, et peale õhtusöögi nautimise on võimalik tellida Moe tootmise ja Eesti piiritustööstuse muuseumi ringkäik ning meie jookide degustatsioon koos asjatundjaga.

Krogis on võimalus kasutada ettekannete jaoks projektorit või suurt telerit ja mikrofoni. Olemas on helisüsteem.

Võimalik on külalistele ettetellida kingipakid: pood.moe.ee
Klientidele, kes peo Moel peavad kehtib kingipakkidele soodustus -15%

Järgime viiruse tõkestamiseks Terviseameti ja Valitsuse ettekirjutusi, seega lõppevad peod meie juures hiljemalt kell 23.00 ja saame võtta vastu ainult covid-tõenditega külalisi.

Personaalset pakkumist ürituse jaoks küsi: visit@moe.ee!

JÕULUMENÜÜ

 

Sangaste rye

Moe always uses 100% Estonian winter grain. Most of it is Sangaste rye, which is the world’s oldest variety of grain, supported and protected by the government of Estonia.

Pandivere upland

Moe (form. Muddis) is a place in the Estonian upland, in Pandivere Water Protection Area, known as the land of hidden rivers and vanishing lakes.