Üritused

Korraldame Teile meeldejääva sündmuse Moel! Meie hoonete puhul ei ole vaja muretseda müra pärast, sest Moel naabreid läheduses ei ole. Parkla on kohe meie hoonete kõrval. Maja ees on sisehoov 460 m2, mida on võimalik samuti kasutada (meil on olemas terrassimööbel 35 inimese jaoks).
Olemas professionaalse köögi rentimise võimalus.

Moe Krog
180m2 suurune renoveeritud endine õllekelder, kus on täielikult sisustad profiköök. Krogi mahutab kuni u 75 inimest.

Moe kohvik ja talveaed
Väga omapärased retro hõngulised ruumid. Talveaed pinnaga 58m2 mahutab istuma u 10 inimest. Ülemisel korrusel asuv 52m2 baar on killuke nostalgilist miljööd, tegu on ENSVL stiilis kohvikuga (sh baar ja lihtne köök) mis mahutab kuni 40 inimest.

Ruumide rendi hind sõltub ürituse kuupäevast ja ürituse kestvusest. Pakume ka toitlustusteenust ja täislahendusi (st meie poolt transport, ruumid, joogid ja catering; meelelahutus tuuride/ koolituste näol). Küsi pakkumist visit@moe.ee!

 

 

Sangaste rye

Moe always uses 100% Estonian winter grain. Most of it is Sangaste rye, which is the world’s oldest variety of grain, supported and protected by the government of Estonia.

Pandivere upland

Moe (form. Muddis) is a place in the Estonian upland, in Pandivere Water Protection Area, known as the land of hidden rivers and vanishing lakes.